پمپ استخری پنتاکس

پمپ استخر  پنتاکس از سری محصولات پنتاکس ایتالیا می باشد. این پمپ از از برندهای مطرح پمپ آب در بازارهای ایران می باشند. پمپ های استخری پنتاکس در سری های CH CS WINNER تولید می شوند. این پمپ ها بسته به توان و مشخصات فنی که دارند در ابعاد مختلف استخرها و در جکوزی ها استفاده می شوند. این پمپ ها بصورت تک فاز و سه فاز و بیشتر در استخرهای خانگی مورد استفاده قرار می گیرد. از مشخصه های ویژه این پمپ ها نسبت به دیگر پمپ های پنتاکس ایجاد آبدهی بسیار بالا و هد کم می باشد. از این پمپ ها برای گردش آب استخر در مدار فیلتراسیون استفاده می شود. برای خرید پمپ استخری پنتاکس از نمایندگی پمپ پنتاکس در ایران، می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید و این محصولات با کیفیت را خریداری نمایید.

پمپ استخر پنتاکس سری CS

پمپ استخری پنتاکس سری CS از سری پمپ های پنتاکس ایتالیا می باشد. این پمپ ها در مدل های تک فاز و سه فاز تولید می شوند. توان این پمپ ها از 1 تا 5.5 اسب بخار می باشد. محدوده هد در مدل های مختلف آن از 12 تا 21 متر می باشد. محدوده دبی از 18 تا 96 مترمکعب بر ساعت است. سایز دهانه ورودی و خروجی از 2 تا 4 اینچ می باشد. حداکثر فشار کاری و دمای کاری در این سری از پمپ ها 6 بار و 90 درجه سانتیگراد است. این سری از پمپ ها توانایی جابجایی آب با دبی بالا و هد کم را دارند. و قابل استفاده در سیستم های سیرکوله، کشاورزی و تصفیه استخر می باشند. این پمپ ها به علت داشتن ویژگی های خاص قابل استفاده در سیستم های آبرسانی خانگی و بوسترپمپ ها را ندارد . برای مشاهده اطلاعات دقیق تر از مدل های مختلف روی لینک زیر کلیک کنید.

پمپ استخری پنتاکس cs

پمپ استخر پنتاکس سری CH

پمپ استخری پنتاکس سری CH از سری پمپ های پنتاکس ایتالیا می باشد. این پمپ ها نیز در مدل های تک فاز و سه فاز تولید می شوند. این سری از پمپ ها به دلیل داشتن هد قابل قبول و دبی زیاد کاربردهای زیادی در سیستم انتقال آب در صنعت، در کشاورزی و آتشنشانی و استخرها دارند. این سری از پمپ ها دارای قدرت 1.5 تا 5.5 اسب بخار هستند. محدوده هد از 24.5 تا 37 متر است. میزان دبی نیز در محدوده 30 تا 42 مترمکعب بر ساعت می باشد. برای مشاهده اطلاعات دقیق تر از مدل های مختلف روی لینک زیر کلیک کنید.

پمپ استخری پنتاکس CH

پمپ استخر پنتاکس سری WINNER

پمپ استخری پنتاکس سری WINNER از سری پمپ های پنتاکس ایتالیا می باشد. این پمپ ها در مدل های تک فاز و سه فاز تولید می شوند. توان موتور از 0.5 تا 3 اسب بخار (0.37 تا 2.2 کیلووات) می باشد. حداکثر هد و دبی به ترتیب 20 متر و 34 مترمکعب بر ساعت می باشد. قطر ورودی و خروجی در این پمپ ها 2 اینچ می باشد. برای مشاهده اطلاعات دقیق تر از مدل های مختلف روی لینک زیر کلیک کنید.
پمپ استخری پنتاکس WINNER

کاربرد پمپ های خانگی پنتاکس

پمپ های  استخری پنتاکس که پیش تر به آنها اشاره شد دارای مصارفی همچون:

  • تصفیه آب استخرها
  • جکوزی ها
  • سیستم هاس سیرکوله
  • کشاورزی
  • سیستم های آتشنشانی
  • انتقال آب در مصارف صنعتی
  • مصارف ساختمانی
بستن منو
Call Now Button