پمپ سانتریفیوژ پنتاکس

پمپ سانتریفیوژ پنتاکس از سری محصولات پنتاکس ایتالیا می باشد. پمپ سانتریفیوژ از پرمصرف ترین نوع پمپ ها می باشد و 75 درصد پمپ های مورد استفاده در انتقال آب و صنعت نیز از نوع سانتریفیوژ است. پنتاکس از شناخته شده ترین برندهای پمپ سانتریفیوژ در ایران می باشند. پمپ های سانتریفیوژ پنتاکس در سری های CM CH CS CB MB تولید می شوند. این پمپ ها در مصارف خانگی و بعضا صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند. برای خرید پمپ سانتریفیوژ پنتاکس از نمایندگی پمپ پنتاکس در ایران، می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید و این محصولات با کیفیت را خریداری نمایید

پمپ سانتریفیوژ پنتاکس سری CB

پمپ سانتریفیوژ  پنتاکس سری CB از سری پمپ های سانتریفیوژ پنتاکس ایتالیا می باشد. سری CB یک پمپ دو پروانه است. جنس بدنه آن چدن، پروانه از جنس برنج یا نوریل می باشد. جنس مکانیکال سیل از نوع گرافیت-سرامیک است. پمپ سانتریفیوژ پنتاکس سری CB جهت تامین فشار بالا در ساختمان های مسکونی و در بوسترپمپ ها کاربرد دارد. حداکثر فشار کاری 10 بار می باشد. دمای مجاز سیال در پمپ ها ی با پروانه نوریل 50 درجه و در پمپ های با پروانه برنجی 90 درجه سانتیگراد است. سایز ورودی آنها از 1 تا 1.1/4 اینچ و سایز خروجی آن از 1 تا 2 اینچ می باشد.  حداکثر آبدهی و هد به ترتیب 36 مترمکعب بر ساعت و 98 متر است. توان موتور از 0.75 تا 11 کیلووات می باشد. 

پمپ-پنتاکس-CB

پمپ سانتریفیوژ پنتاکس سری CM سه فاز

پمپ سانتریفیوژ پنتاکس سری CM از سری پمپ های سانتریفیوژ پنتاکس ایتالیا می باشد. این پمپ های چدنی جهت انتقال آب های تمیز مورد استفاده قرار می گیرد. در مصارفی چون سیستم های شست و شو، گرمایشی، آتشنشانی، بوسترپمپ، مصارف خانگی و … . پروانه آنها از جنس چدن می باشد.   حداکثر فشار کاری و دمای کاری در آنها 10 بار و 90 درجه سانتیگراد است. حداکثر هد و دبی در آنها به ترتیب 93 متر و 240 مترمکعب بر ساعت است. سایز قطر ورودی 2 تا 5 اینچ و سایز قطر خروجی 1.25 تا 4 اینچ است. توان این سری از پمپ سانتریفیوژ پنتاکس 1.5 تا 37 کیلووات و بصورت سه فاز است.

پمپ-سانتریفیوژ-پنتاکس

پمپ سانتریفیوژ پنتاکس سری MB

پمپ سانتریفیوژ پنتاکس سری MB از سری پمپ های سانتریفیوژ پنتاکس ایتالیا می باشد. این پمپ ها دو پروانه هستند و بیشتر مصارف عمومی و خانگی دارند. بدنه پمپ ها چدنی و جنس پروانه برنج یا نوریل می باشد. حداکثر فشار کاری 5 بار می باشد.  حداکثر دبی و هد به ترتیب 12 مترمکعب بر ساعت و 49 متر است . سایز قطر ورودی و خروجی به ترتیب 1.1/4 و 1.1/2 اینچ است. توان آنها از 1.1 تا 2.2 کیلووات می باشد.

پمپ-پنتاکس-MB

پمپ سانتریفیوژ پنتاکس سری CS

پمپ سانتریفیوژ پنتاکس سری CS از سری پمپ های سانتریفیوژ پنتاکس ایتالیا می باشد. این پمپ ها به دو صورت تک فاز و سه فاز تولید می شوند.سایز دهانه ورودی و خروجی از 2 تا 4 اینچ می باشد. حداکثر فشار و دمای کاری در پمپ ها به ترتیب 6 بار و 90 درجه سانتیگراد است.  قدرت موتور این پمپ ها از 1 تا 5.5 اسب بخار می باشد. حداکثر هد و دبی در پمپ های سانتریفیوژ پنتاکس سری CS به ترتیب 21 متر و  96 مترمکعب بر ساعت است.  این سری از پمپ ها توانایی جابجایی آب با دبی بالا و هد کم را دارند. و قابل استفاده در سیستم های سیرکوله، کشاورزی و تصفیه استخر می باشند. این پمپ ها به علت داشتن ویژگی های خاص قابل استفاده در سیستم های آبرسانی خانگی و بوسترپمپ ها را ندارد .

پمپ استخری پنتاکس cs

پمپ سانتریفیوژ پنتاکس سری CH

پمپ سانتریفیوژ پنتاکس سری CH از سری پمپ های سانتریفیوژ پنتاکس ایتالیا می باشد. این پمپ ها نیز در دو مدل تک فاز و سه فاز تولید می شوند. همچنین کاربردهای زیادی در سیستم انتقال آب در صنعت، در کشاورزی و آتشنشانی و استخرها دارند. این سری از پمپ ها دارای قدرت 1.5 تا 5.5 اسب بخار هستند. حداکثر هد و دبی به ترتیب 37 متر و 42 مترمکعب بر ساعت می باشد. برای مشاهده اطلاعات دقیق تر از مدل های مختلف روی لینک زیر کلیک کنید.

پمپ استخری پنتاکس CH

پمپ سانتریفیوژ پنتاکس سری CM

پمپ سانتریفیوژ پنتاکس سری CM از سری پمپ سانتریفیوژ پنتاکس ایتالیا می باشد. این پمپ های سانتریفیوژ را با نام پمپ بشقابی در بازار می شناسند. این پمپ تک پروانه است. پوسته آن از جنس چدن . دارای پروانه از جنس نوریل یا برنج هستند. این سری در مصارف خانگی، کشاورزی و کارگاهی استفاده می شود. سایز ورودی از 1 تا 1.1/4 اینچ و سایز خروجی از 1 تا 2 اینچ است. حداکثر فشار کاری 8 بار و دمای مجاز سیال در پمپ های با پروانه برنجی 90 درجه سانتیگراد و در پمپ های با پروانه نوریل 50 درجه سانتیگراد است. حداکثر هد و دبی به ترتیب 58 متر و 21 مترمکعب بر ساعت است. قدرت پمپ ها از 0.37 تا 4 کیلو وات است.

پمپ-پنتاکس-CM
بستن منو
Call Now Button