پمپ شناور پنتاکس

پمپ آب  شناور پنتاکس از سری محصولات پنتاکس ایتالیا می باشد. این پمپ از معروف ترین برندهای پمپ آب ایتالیا در بازار ایران می باشد. پمپ های شناور پنتاکس در سری های 4S 5PES تولید می شوند. این پمپ ها با توجه به توان و مشخصات فنی که دارند در مصارف مختلفی همچون کشاورزی، صنعتی، آتشنشانی، استخرها و چاه و … مورد استفاده قرار می گیرند. برای خرید پمپ شناور پنتاکس از نمایندگی پمپ پنتاکس در ایران، می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید و این محصولات با کیفیت را خریداری نمایید.

پمپ شناور پنتاکس سری 4S

پمپ شناور پنتاکس سری 4S از سری پمپ های شناور پنتاکس ایتالیا می باشد. این پمپ ها برای چاه های 4 اینچی مناسب می باشد. این سری از پمپ های شناور پنتاکس در دو نوع تک فاز و سه فاز تولید می شوند. جنس بدنه آنها استیل و جنس پروانه نوریل می باشد. توان موتور در محدوده 1 تا 7.5 اسب بخار می باشد. حداکثر هد و دبی به ترتیب 322 متر و 24 مترمکعب بر ساعت می باشد. دهانه خروجی این پمپ ها از 1.1/4 تا 2 اینچ می باشد. حداکثر دمای سیال باید 40 درجه سانتیگراد باشد.

 

 

PNTX-4S

پمپ شناور پنتاکس سری 5PES

پمپ شناور پنتاکس سری 5PES از سری پمپ های شناور پنتاکس ایتالیا می باشد. این پمپ ها به پمپ های شناور چاهی نیز معروفند. بدنه این پمپ از جنس استیل 304 و جنس پروانه تکنوپلیمر می باشد. قدرت موتور در آنها از 0.75 تا 1.5 کیلووات می باشد. حداکثر هد و دبی به ترتیب 90 متر و 7.6 مترمکعب بر ساعت است. حداکثر دمای کاری مجاز باید 40 درجه سانتیگراد باشد. این پمپ ها جهت پمپاژ آب های تمیز در چاه های عمیق مناسب می باشد. تمامی مدل های این سری تک فاز هستند و در دو نوع فلوتردار و بدون فلوتر در بازار عرضه می شوند. دهانه خروجی پمپ شناور پنتاکس 1.1/4 اینچ می باشد. این پمپ ها کم صدا و دارای راندمان بالایی هستند.

کاربرد پمپ شناور پنتاکس

پمپ های شناور پنتاکس که پیش تر به آنها اشاره شد دارای مصارفی همچون:

  • برای فواره ها
  • برای انتقال آب چاه
  • در آبیاری و مصارف کشاورزی
  • برای افزایش فشار سیستم های صنعتی
  • برای تقویت فشار سیستم های آتش نشانی
  • تامین آب اضطراری
  • استخرها
بستن منو
Call Now Button