پمپ طبقاتی پنتاکس

پمپ طبقاتی پنتاکس از سری محصولات پنتاکس ایتالیا می باشد. این برند پمپ از شناخته شده ترین برندهای پمپ آب در بازارهای ایران می باشند. پمپ های طبقاتی پنتاکس در سری های ULTRA V/L ،ULTRA SV، ULTRA تولید می شوند. پمپ های طبقاتی در دو مدل پمپ طبقاتی عمودی پنتاکس و پمپ طبقاتی افقی پنتاکس تولید می شوند. این پمپ ها در مصارف صنعتی و انواع بوستر پمپ ها به کار گرفته می شود. برای خرید پمپ طبقاتی پنتاکس از نمایندگی پمپ پنتاکس در ایران، می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید و این محصولات با کیفیت را با قیمت مناسب خریداری نمایید.

پمپ طبقاتی افقی پنتاکس سری U

پمپ طبقاتی پنتاکس سری U از سری پمپ های طبقاتی پنتاکس ایتالیا می باشد. بدنه این پمپ ها استیل و دارای پروانه از جنس نوریل هستند. حداکثر فشار این پمپ ها 8.5 بار است. حداکثر فشار کاری در این سری از پمپ های طبقاتی 35 درجه سانتیگراد است. توان موتور در محدوده 0.37 تا 3 کیلووات است. حداکثر آبدهی در بزرگترین سایز 25 مترمکعب بر ساعت است. قطر ورودی از 1 تا 2 اینچ و قطر خروجی 1 تا 1.1/2 اینچ می باشد. این پمپ بیشتر در افزایش فشار سیستم های صنعتی نظیر سیستم خنک کننده، دیگ بخار و بوسترپمپ ها و … مورد استفاده قرار می گیرد.

 

طبقاتی-افقی پنتاکس

پمپ طبقاتی عمودی پنتاکس سری U V

پمپ طبقاتی پنتاکس سری U V از سری پمپ های طبقاتی عمودی پنتاکس ایتالیا می باشد. بدنه این پمپ ها چدن و دارای پروانه نوریل هستند. معمولا این پمپ ها جهت افزایش فشار آب در سیستم های آبرسانی و بوسترپمپ های آتشنشانی، سیستم های آب شیرین کن و دیگ بخار مورد استفاده قرار می گیرد. حداکثر فشار کاری پمپ ها 14 بار می باشد. توان موتور در مدل های مختلف از 0.75 تا 5.7 کیلووات است. سایز قطر ورودی و خروجی از 1.1/4 تا 2 اینچ است. محدوده دمای کاری مجاز از 5 تا 40 درجه سانتیگراد است. بیشینه دبی در بزرگترین سایز این سری از پمپ های طبقاتی پنتاکس نیز 24 مترمکعب بر ساعت می باشد.

پمپ-طبقاتی-عمودی-پنتاکس

پمپ طبقاتی افقی پنتاکس سری U S

پمپ طبقاتی افقی پنتاکس سری U S از سری پمپ های طبقاتی پنتاکس ایتالیا می باشد. تنها تفاوت آن با  پمپ های طبقاتی پنتاکس سری U در جنس پروانه آن است. جنس پروانه سری U S استیل 304 است. حداکثر دبی و هد به ترتیب 26 مترمکعب بر ساعت و 78 متر می باشد. محدوده دمای کاری مجاز از 15- تا 110 درجه سانتیگراد است. توان موتور از 3 تا 5.7 کیلووات است. پمپ ها در دو نوع تک فاز و سه فاز تولید می شوند. پمپ های طبقاتی افقی سری U S در مصارف غذایی و دارویی، جهت پمپاژ آب هاب تمیز و بهداشتی، سیستم های تصفیه آب، بوسترپمپ های آبرسانی  و آشامیدنی و … کاربرد فراوانی دارند.

طبقاتی-افقی پنتاکس

پمپ طبقاتی عمودی پنتاکس سری U SV

پمپ طبقاتی پنتاکس سری U SV از سری پمپ های طبقاتی پنتاکس ایتالیا می باشد.  این پمپ از پرکاربردترین پمپ ها مخصوصا در صنایع غذایی می باشد. تفاوت آن با سری U V در جنس پروانه آن است. بدنه هر دو آنها چدن است ولی پروانه سری U SV استیل 304 است و پروانه سری U V نوریل است. این پمپ ها  در سیستم های آب شیرین کن، بوسترپمپ ها و دیگر صنایع مورد استفاده قرار می گیرد. مشخصات فنی آن همانند سری U V است. حداکثر فشار کاری 14 بار است. بیشینه دبی 24 مترمکعب بر ساعت است. با قطر ورودی و خروجی 1.1/4 تا 2 اینچ. قدرت پمپ ها از 0.75 تا 5.7 کیلووات است. محدوده دما کاری این سری از پمپ طبقاتی پنتاکس از 5 تا 90 درجه سانتیگراد است.

پمپ-طبقاتی-عمودی-پنتاکس
پمپ-طبقاتی-پنتاکس

کاربرد پمپ های طبقاتی پنتاکس

پمپ های طبقاتی پنتاکس که پیش تر به آنها اشاره شد دارای مصارفی همچون:

  •  سیستم های آب شیرین کن
  •  آبرسانی بویلر ها
  •  بوسترپمپ های آتشنشانی
  •  سیستم های تهویه مطبوع
  •  آب نما و فواره ها
بستن منو
Call Now Button