پمپ لجن کش پنتاکس

پمپ لجن کش پنتاکس از سری محصولات پنتاکس ایتالیا می باشد. این پمپ از شناخته شده ترین برندهای پمپ آب در بازار ایران می باشند. پمپ های لجن کش پنتاکس در سری های DX وDG وDC-DT-DM تولید می شوند.  این پمپ ها بیشتر در مصارف صنعتی و فاضلاب شهری جهت انتقال آب کثیف و دارای ذرات جامد مورد استفاده قرار می گیرد. برخی مدل ها دارای خورد کن هستند و برخی مدلها ضدانفجار برای کاربری های خاص صنعتی. برای خرید پمپ لجن کش پنتاکس از نمایندگی پمپ پنتاکس در ایران، می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید و این محصولات با کیفیت را خریداری نمایید.

پمپ لجنکش پنتاکس سری DX

پمپ لجن کش پنتاکس سری DX از سری پمپ های مستغرق پنتاکس ایتالیا می باشد. این پمپ ها اختصاصا برای انتقال آب های کثیف و تخلیه فاضلاب های شهری و صنعتی و آبیاری مزارع کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد. پمپ های سری dx دارای بدنه و پروانه استیل 304 می باشند. این پمپ ای دارای کیفیت و راندمان بالایی هستند.حداکثر ارتفاع و دبی در این پمپ ها به ترتیب 10 متر و 18 مترمکعب بر ساعت هستند. توان موتور از 1.1 تا 1.5 کیلووات است. بیشینه دما در سیالات باید 40 درجه سانتیگراد باشد. قطر ذرات در آب نباید بیشتر از 28 میلیمتر باشد. پمپ لجن کش پنتاکس سری DX فلوتردار هستند و قطر دهانه خروجی از 1.1/2 تا 2 اینچ است.

Pentax-DX

پمپ لجن کش پنتاکس سری DG

پمپ لجن کش پنتاکس سری DG از سری پمپ های مستغرق پنتاکس ایتالیا می باشد. می توان گفت این پمپ به لحاظ مشخصات فنی مانند سری DX می باشد. تنها تفاوت آنها جنس بدنه است. جنس بدنه این سری از پمپ لجن کش پنتاکس چدنی است.

قابلیت انتقال سیالات با ذرات جامد تا حداکثر 35 میلیمتر دارد. به دلیل اینکه از مکانیکال سیل دوبل در سیستم آب بند آن استفاده شده، امکان نشتی بسیار کم می باشد. حداکثر دمای کاری باید 40 درجه سانتیگراد باشد. حداکثر دبی و ارتفاع در این سری به ترتیب 18 مترمکعب بر ساعت و 10.5 متر می باشد. توان موتور در محدوده 1.1 تا 1.5 کیلووات است. قطر دهانه خروجی 1.1/2 تا 2 اینچ است. این پمپ ها دارای فلوتر هستند. کاربرد آنها در سیستم فاضلابی شهری، مسکونی و صنعتی، استخر متان و آبیاری می باشد. برای اطلاعات دقیق تر در مورد مدل ها روی لینک زیر کلیک کنید.

pantax-dg

پمپ لجن کش پنتاکس سری DM

پمپ لجن کش پنتاکس سری DM از سری پمپ های مستغرق پنتاکس ایتالیا می باشد.این پمپ ها قابلیت انتقال سیالات کثیف حاوی ذرات با قطر 50 میلیمتر را دارند. این پمپ ها در دو سایز 65 و 80 میلیمتر تولید می شوند. بدنه و پروانه آنها چدنی است. حداکثر عمق غوطه وری 20 متر است. حداکثر هد و دبی در بزرگترین سایز آن 34 متر و 144 مترمکعب بر ساعت است. مکانیکال سیل آن بصورت دوبل هستند. توان پمپ از 2 تا 10 اسب بخار می باشد. قابل استفاده درسیستم های فاضلابی شهری و صنعتی می باشد. 

pentax-dm

پمپ لجن کش پنتاکس سری DC

پمپ لجن کش پنتاکس سری DC از سری پمپ های مستغرق پنتاکس ایتالیا می باشد. این پمپ ها قابلیت انتقال سیالات کثیف حاوی ذرات با قطر 10 میلیمتر را دارند. این پمپ ها در سایز 50 و 65 میلیمتر تولید می شوند و به دو صورت رزوه ای و فلنجی هستند. بدنه و پروانه آنها چدنی است. حداکثر عمق غوطه وری 20 متر است. حداکثر هد و دبی در بزرگترین سایز آن 53 متر و 54 مترمکعب بر ساعت است. مکانیکال سیل آن بصورت دوبل هستند. توان پمپ از 2 تا 10 اسب بخار و سه فاز می باشد. قابل استفاده درسیستم های فاضلابی شهری و صنعتی می باشد. 

pentax-DT

پمپ لجن کش پنتاکس سری DT

پمپ لجن کش پنتاکس سری DT از سری پمپ های مستغرق پنتاکس ایتالیا می باشد. این پمپ ها قابلیت انتقال مایعات حاوی ذرات درشت را دارند. این پمپ ها در سایز 50 و 65 میلیمتر و به دو صورت رزوه ای و فلنجی تولید می شوند. بدنه و پروانه آنها چدنی است. حداکثر عمق غوطه وری 20 متر است. حداکثر هد و دبی در بزرگترین سایز آن 47 متر و 21 مترمکعب بر ساعت است. مکانیکال سیل آن بصورت دوبل هستند. توان پمپ از 2 تا 7.5 اسب بخار و سه فاز می باشد. قابل استفاده درسیستم های فاضلابی شهری و صنعتی می باشد. مزیت این پمپ ها نسبت به دو مدل قبل این است که دارای خردکن هستند و سیالات حاوی الیاف را می توانند پمپاژ کنند.

pentax-DTRT

کاربرد پمپ لجن کش پنتاکس

پمپ های لجن کش پنتاکس که پیش تر به آنها اشاره شد دارای مصارفی همچون:

  • در تخلیه پساب های باران
  • انتقال لجن و فاضلاب
  • انتقال فاضلاب های صنعتی
  • جهت آبیاری در کشاورزی
  • استخرهای پرورش آبزیان
  • صنایع پوب و چرم و کاغذ
  • در صنایع ساختمانی
بستن منو
Call Now Button